Novinky

Poděkování

6.1.2021

Velmi zvláštní a nestandartní rok 2020 plný omezení a inmprovizace je minulostí, a tak bychom vám rádi poděkovali za projevenou důvěru a vzájemnou spolupráci.

Do nového roku 2021 vám přejeme hlavně hodně zdraví a k tomu nezbytnou dávku štěstí, pevné nervy při zvládání všech překážek a mnoho osobních a pracovních úspěchů.

Menu


Libí se tento web ?

error V této anketě jste již hlasoval(a).
  1. ANO 2624
  2. NE 1866

ToplistKontakt

Auditorská a daňová kancelář

Ing. Lumír Volný

tel. : 577 103 704

mobil : ing. Lumír Volný

            602772292

mobil : ing. Jana Volná

            602563585


e-mail: info@lumirvolny.cz

Adresa: Sazovice 221
763 01 SazoviceO nás

Daňová kancelář byla založena na sklonku roku 1995 a začala poskytovat své služby v prostorách budovy IMC, a.s. ve Zlíně - Loukách v úzké spolupráci se spřízněnou advokátní kanceláří.
Činnost kanceláře se od svého začátku zaměřila na podnikatelské subjekty – fyzické osoby a obchodní společnosti.
Advokátní i daňová kancelář působily vedle sebe jako dva nezávislé subjekty, ale zároveň nabízely klientům komplexní řešení jejich problémů, jak v právní, tak i v ekonomické oblasti.

Takto vedle sebe se obě kanceláře rozvíjely své aktivity až do roku 1999, kdy musely budovu opustit z důvodu její rekonstrukce.

Tehdy došlo k oddělení kanceláří, daňová kancelář se přemístila do prostor v nedaleké budově Centra podnikatelů VITAR, kde poskytovala své služby do konce roku 2009.

Od prosince 2009 jsme kancelář přemístili do vlastních prostor.

Daňová kancelář je od svého vzniku budována jako malá rodinná firma a nabízí klientům komplexní škálu služeb počínaje vedením účetnictví nebo daňové evidence, přes poskytování ekonomického a daňového poradenství, až po zpracování daňových přiznání nebo auditorské zprávy o ověření účetní závěrky, jak je uvedeno konkrétně na jiných místech těchto stránek.